באתרי אינטרנט רבים כיום לא מסתפקים בתוכן כתוב. האינטרנט מציע שפע של רעיונות טכנולוגיים מתקדמים שעוזרים לנו לשפר את השירות וליצור תקשורת ישירה עם הלקוח. לייב צ'אט הוא דרך מעולה לקרב אליכם את הלקוח, לגרום לו להרגיש שהוא מקבל שירות מצויין בכל פנייה דרך האתר ולענות על שאלות של מתעניינים בקלות ובמהירות.

לצד מערכות צ'אט אינטרנטיות בהן ניתן לשוחח עם הלקוח או לקבל ממנו פרטים ליצירת קשר, אנחנו ב-Or Site בונים גם מערכות שכוללות מצלמות לייב צ'אט שמאפשרות ללקוח לראות ולשמוע אתכם. מצלמות אלו מתאימות לכל אתר אינטרנט, משירות לקוחות ועד לאתרי מבוגרים.

5

 

מצלמות לייב צ'אט – מערכת יחסים ישירה עם הגולש

אנחנו באורסייט מעודדים את הלקוחות שלנו לבנות ולפתח מערכות תקשורת מתקדמות עם הלקוחות שלהם. בין אם מדובר בדף עסקי או קבוצה מקצועית ברשתות החברתיות או בצ'אט פעיל שפונה אל הלקוח בכל פעם שהוא מגיע לאתר שלכם. האפשרות המצולמת – בה אתם פוגשים את הלקוח "פנים מול פנים" – מתאימה בעיקר לאתרי מבוגרים בהם התקשורת עם הלקוח היא אינטימית ופרטית, אך לא רק. בכל בית עסק אפשר ליצור שירות לקוחות יעיל וזמין יותר על ידי הקמת מערכת מצלמות לייב צ'אט שתאפשר לכם להעביר ללקוח כל מידע, לבצע פעולות ולהיות שם בשביל הלקוח בכל צורך ועניין.

אורסייט – בונים מערכות מתקדמות שעובדות בשבילכם

אורסייט מספקת לכם את המענה הרחב ביותר בכל הקשור לפיתוח אתר אינטרנט נגיש ונוח, כולל פיתוח של מערכת מצלמות לייב צ'אט מתקדמת. אנחנו דואגים להעניק לכם חבילה של שירותים, ביניהם קידום אתרים, פיתוח ושיווק ברשתות החברתיות וגם יצירת מערכות שמאפשרות לכם לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות - לראות ולהיראות.