עיצוב אתר מקצועי

עיצוב אתר מקצועי באורסייט

בעל עסק מעוניין באתר איכותי ? אתר בו הגולשים ינווטו בקלות ויקלטו את המסר בבהירות ?

אנוחנו באורסייט פיתוח וקידום אתרים מתמחים בנושא עיצוב אתרים החל מעיצוב אתרים תדמיתיים ועד לעיצוב אתרים מסחריים,קטנים וגדולים. יש לנו ניסיון מעשי רב וידע מקצועי – השילוב המנצח לבניית אתרים איכותיים, שמישים, נוחים ונגישים לכל משתמש.

באורסייט נוכל לעצב עבורך (וגם לבנות ולקדם) כל אחד מהאתרים מהבאים:

עיצוב אתרי HTML (אתר סטאטי) .
עיצוב אתרים דינאמיים הכוללים מערכת ניהול תוכן .
עיצוב אתרי פלאש (אתר סטאטי או דינאמי) .
עיצוב אתרים תדמיתיים .
עיצוב אתרים מסחריים .

מידע נוסף על ההבדלים בן האתרים , אתר פלאש , אתר דינאמי , כנסו לדף בניית אתרים .

עיצוב אתרים הוא אחד מהחלקים המרכזיים והמכריעים באתרי אינטרנט – לא רק בגלל איכות עיצוב האתר ויופיו, אלא גם בזכות עיצוב ממשק משתמש ידידותי ונוח לתפעול .
ידידותיות ושימושיות באתרים הן כיום בגדר חובה – ישנם אנשים אשר אינם רואים תמונות במחשב שלהם, ישנם כאלו עם מחשבים ישנים ואפשרויות גלישה מוגבלות ואיטיות וכמובן שישנם הגולשים באמצעות דפדפנים שונים כפיירפוקס, אופרה, כרום ועוד – לכן יש לבנות את האתר בהתאמה לכל אלו. כאשר בונים אתר בצורה נכונה מלכתחילה ובהתאם לתקני האינטרנט הבינלאומיים, אין צורך לבצע לאתר התאמות לאחר מכן – הוא כבר מותאם וידידותי לגולש.

כל אלו ועוד מהווים קווים מנחים בתקנים של ארגון האינטרנט הבינלאומי אשר אנו באורסייט פיתוח וקידום אתרים פועלים על פי הנחיותיו כדי ליצור אתרים יעילים ככל הניתן עבור הגולשים.

בשל כל זאת, כיום כשאנו מדברים על עיצוב אתר אנו מדברים גם על תכנון אתר נכון ונוח לגולשים. דבר זה יכול להכריע האם אותם גולשים יישארו אצלך באתר או שימשיכו הלאה לאתר המתחרה. בנוסף, דפיהם של אתרים הבנויים בצורה נכונה "עולים" ללא זמן המתנה מיותר –מכיוון שהדפדפן מצליח לקרוא אותם באופן מהיר ביותר.

סליידר-קטן-1
קיימים מספר שלבי עבודה בתהליך עיצוב אתרים :

אפיון מבנה האתר: בשלב זה אוספים מידע אודות העסק ובוחנים את הנושאים שצריך לשווק באתר. כך נוכל לדעת מה יהיה התוכן המרכזי המגדיר את אופי העיצוב.

שלב זה כולל את ארגון המידע שנאסף ועיצוב מבנה האתר באופן הגיוני, נוח וידידותי לגולש, תוך שימת דגש על הנושאים שצריך לקדם באתר. עיצוב אתרים ידידותיים למשתמש הינו נושא חשוב בתהליך קידום אתרים במנועי החיפוש כגון גוגל .

איסוף תכנים: איסוף הטקסטים, התמונות וקבצי המדיה השונים מהלקוח. בשלב זה בוחרים יחד עם הלקוח את התכנים המתאימים לשילוב בדפי האתר.

עיצוב האתר: עיצוב דפי האתר השונים עפ"י ארגון אופטימאלי של המידע שנקבע בשלבים המוקדמים של תכנון האתר. עיצוב אתרים הינו שלב היצירתיות והחדשנות שמוביל לעיצוב ייחודי ואיכותי. חשוב שעיצוב האתר ייעשה על ידי אדם מנוסה המתמחה בעיצוב אתרים מקצועי , תוך השקעה עד לפרטים הקטנים .

השלבים הטבעיים הבאים לאחר שלב עיצוב אתר הינם בניית האתר וקידומו במנועי החיפוש; מידע נוסף על נושאים אלו תוכלו לקרוא בדפים בניית אתרים באינטרנט ו- קידום אתרים באינטרנט.

חברת אורסייט פיתוח וקידום אתרים מתמחה בשדרוג אתרים קיימים .